iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
Pagrindinis / Apie mus /

Kodėl iLAW?

 

Darbo su Klientais principai

Informavimas

Mes niekada nepaliekame Klientų nežinioje. Mes nuolatos informuojame Klientą, palaikome glaudžius ryšius su juo, todėl Klientas visada žino kokioje stadijoje yra jo klausimo nagrinėjimas.

Orientacija į aiškų sprendimą

Mūsų patarimai klientams visada aiškūs, pateikiami nesudėtinga kalba, be teisinei kalbai būdingų žargonų. Konsultuodami Klientus, mes visada atliekame situacijos teisinę analizę, įvertiname galimas rizikas, bei patariame kaip jas sumažinti. Jums pageidaujant konsultuojame lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Operatyvumas

Mūsų uždavinys – atlikti darbus laiku arba anksčiau, bet niekada ne vėliau nei buvo žadėta.
 

Pasiekiamumas

Su iLAW teisininkais visada lengvai susisieksite Jums priimtina forma: asmeniškai, telefonu arba el. paštu. Mes visada greitai reaguojame į Jūsų užklausas, bei užtikriname Jūsų pavedimų galutinių terminų laikymąsi.
 

Aiški kainodara

Savo veikloje taikome alternatyvios kainodaros modelį, priimtiniausią Klientui. Mes visuomet informuosime ir susitarsime su Jumis kokio tipo kainodarą taikysime savo darbui su Jumis. Pirmasis susitikimas paprastai apmokestinamas fiksuota suma, o pasirašius teisinių paslaugų teikimo sutartį dažniausiai dirbama taikant valandinio įkainio modelį, dėl kurio dydžio susitariama individualiai. Teisminio nagrinėjimo atvejais galima mišri kainodara: taikomas mažesnis valandinis įkainis, tačiau susitariame dėl sėkmės mokesčio, kuris visuomet proporcingas sukurtai vertei.


Juridiniams asmenims, kuriems aktualus išorinio teisininko poreikis, galime pritaikyti fiksuotą mėnesinį mokestį už teisines paslaugas.
  

WE ENJOY CREATING VALUE